PL: Strona w trakcie konserwacji, przepraszamy za utrudnienia.
EN: Website in maintenance. We are sorry for the inconvenience.

Biuro Podróży "Fregata" jest autoryzowanym agentem takich biur podróży jak EXIM TOURS, SUNFUN, ECCO HOLIDAY, NECKERMANN, MEDITERRANEUM, ITAKA, RAINBOW TOURS, WEZYR HOLIDAY, ALMATUR, GRECOS i wielu innych posiadających koncesję i zabezpieczenia finansowe.

Nasze biuro podróży prowadzi szeroką działalność, obejmującą wszystkie segmenty turystyki - od organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży, wczasów i wycieczek krajowych, kursów, konferencji i podróży motywacyjnych po zagraniczną turystykę wyjazdową.

Mamy w swojej ofercie także propozycje wyjazdów bliższych i na każdą kieszeń - zimą do znanych ośrodków narciarskich, latem do popularnych miejscowości wypoczynkowych oraz wycieczek autokarowych po Europie.

Przy przygotowywaniu naszej oferty zadbaliśmy o to, aby proponowane przez nas miejscowości i hotele w 100% odpowiadały Państwa wymaganiom, a ceny były dostosowane do Państwa możliwości finansowych.

Jesteśmy przekonani, że wybierając jeden z kierunków proponowanych przez nasze biuro zaspokoicie Państwo swoje oczekiwania.

Wielu przyjemnych wrażeń życzy Państwu właściciel Biura Podróży FREGATA

Jolanta Wieczorek